infokn@kalamnoandish.ir   60 60 44 33 (045)  -  20 33 26 33 (045)  /  0021 241 0937

 

 

 

 

ثبت نام در آزمون Duolingo

<< مرکز بین المللی آموزش زبان کلام نواندیش >>
 
 
آزمون دولینگو Duolingo یا همان DET مخفف عبارت (Duolingo English Test) بعنوان یک آزمون آنلاین زبان انگلیسی می باشد. 
Duolingo  یک آزمون آنلاین معتبر است که در هر زمان و مکانی قابل اجرا است. این آزمون مانند TOFEL و IELTS، شامل چهار مهارت زبانی شامل خواندن، گوش دادن، صحبت کردن و نوشتن می‌شود. در  روزهایی که به خاطر ویروس کرونا همه مجبورند در خانه بمانند آزمون انگلیسی دولینگو شانس خوبی برای محک سطح مهارت زبان انگلیسی است. نحوه‌ی برگزاری این آزمون به‌ صورت تطبیقی ​​است! یعنی اگر به سؤالی درست پاسخ‌ دهید، سؤال بعدی سخت‌تر خواهد شد و اگر به آن اشتباه پاسخ ‌دهید، مورد بعدی آسان‌تر می‌شود. این بدان معناست که، امتحان می‌تواند با سؤالات نسبتاً کمی، سطح توانایی شما را به‌ سرعت مشخص کند. (به همین دلیل تنها به یک ساعت زمان نیاز دارد!)
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزمون دولینگو کلیک نمایید
 
جهت ثبت نام در آزمون دولینگو لازم است ابتدا به سایت Duolingo مراجعه نمایید و یک حساب کاربری در آن ایجاد کنید (با کلیک بر روی اسم Duolingo، به وبسایت رسمی آن هدایت میشوید). سپس می‌توانید با تکمیل فرم ثبت سفارش، هزینه آزمون را بپردازید و در آن شرکت کنید.
متاسفانه به دلیل تحریم ها علیه ایران، امکان پرداختهای آنلاین بین المللی برای هموطنهایمان در ایران وجود ندارد. اما مرکز بین المللی آموزش زبان کلام نواندیش، یک راه آسان برای زبان آموزان گرامی که از داخل ایران میخواهند آزمون دولینگو را ثبت نام و شرکت نمایند؛ مهیا کرده است. بدین ترتیب که شما عزیزان بعد از ایجاد حساب کاربری در سایت رسمی Duolingo (همانطوری که قبلا اشاره شد)، بر روی لینکی که در پایین مشاهده میکنید، کلیک مینمایید و سپس به یک صفحه ی دیگر هدایت میشوید؛ در آنجا با پر کردن فرمی که در پایین همان صفحه وجود دارد، همزمان پرداخت آنلاین و رزرو آزمون را به راحتی میتوانید انجام دهید.
لازم به ذکر است که پس از پرداخت هزینه، خودتان می توانید زمان برگزاری آزمون را بدون هیچ محدودیتی انتخاب کنید. ثبت نام برای شرکت در آزمون دولینگو 49 دلار هزینه دارد.

 

 

برای ثبت نام در آزمون دولینگو کلیک نمایید