infokn@kalamnoandish.ir   60 60 44 33 (045)  -  20 33 26 33 (045)  /  0021 241 0937

 

 

 

 

دپارتمان نوجوانان مرکز بین المللی آموزش زبان کلام نواندیش

 

 

زبان انگلیسی به عنوان یکی از ابزارهای مهم برقراری ارتباط با جهان امروز، برای داشتن آینده‌ای بهتر و درخشان‌تر به خصوص برای نوجوانان لازم است. نوجوان‌ها دارای هوش، گیرایی و کنجکاوی بسیار بالایی هستند؛ در نتیجه این عوامل، نوجوانی به یک فرصت بی بازگشت و منحصربفرد برای یادگیری تبدیل میشود. از طرفی دیگر، با توجه به ویژگی‌های سنی این گروه، تدریس به نوجوانان کار ساده‌­­ای نیست. آنها نه کودک هستند که از شعر خواندن سر کلاس لذت ببرند، نه بزرگسال که بتوانند کلاس خشک و جدی را تحمل کنند. در نتیجه به کار بردن یک سیستم آموزشی و انتخاب درست منابع برای نوجوانان و تدریس به آنها کاری سخت و پر چالش به حساب می‌­آید.
 
مرکز بین المللی آموزش زبان کلام نواندیش با بهره گیری از یک سیستم آموزشی اختصاصی، تمامی نیازهای نوجوانان برای آموزش زبان انگلیسی را رفع نموده است. دوره های این سیستم آموزشی از 4 بلاک (Block) 4 ترمه تشکیل شده است که هر ترم یک ماه طول میکشد و نوجوانان در هر بلاک، یک کتاب را پاس میکنند. زبان آموزان در این دوره ها با نوعی از زبان انگلیسی آشنا می‌گردند که ایشان را نه تنها برای رویارویی با موقعیت‌های روزمره آماده می‌کند بلکه با تقویت مکالمه و گرامر زبان انگلیسی، آنها را برای ورود به دوره های بزرگسالان و شرکت در آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی آماده می کند.
 
همچنین این مرکز برای این دوره‌ها از مدرسین مجرب و آموزش دیده برای تدریس زبان انگلیسی به نوجوانان استفاده کرده است تا نیازهای سنی و روحی زبان‌آموزان به بهترین نحو در زمینه‌ی آموزش زبان انگلیسی برآورده شود. در مورد منابع مورد استفاده در این سیستم آموزشی نیز باید بگوییم که در این سیستم آموزشی از مجموعه کتابهای قدرتمند و بروز Teen2Teen بهره جسته ایم..
مجموعه کتاب های Teen2Teen همانطور که از اسم شان مشخص است برای آموزش زبان انگلیسی به نوجوانان از سن 13 تا 17 سال طراحی شده است. این مجموعه بی نظیر توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده است. از ویژگی های این کتاب بروز بودن مطالب کتاب براساس علاقه مندی های نوجوانان و موضوعات گوناگون و جذاب برای این رده سنی می باشد. این کتاب یک کتاب عالی و مکالمه محور است که تمامی جنبه های آموزشی زبان انگلیسی و مهارت های اصلی زبان را شامل می شود تا زبان آموزان برای ورود به دوره بزرگسال آمادگی لازم را داشته باشند و آموزش زبان خود را تکمیل نمایند.
کیفیت بالای تصاویر و بخش های مختلف برای مهارت های لیسنینگ، رایتینگ و ریدینگ از دیگر ویژگی های مهم این مجموعه کتاب های آموزشی می باشد. این مجموعه کتاب دارای ۴ کتاب بوده که از سطح مبتدی تا پیشرفته را برای نوجوانان به خوبی پوشش می دهد.
 
 

 

 
 

ویژگی های کلیدی منابع آموزشی دوره های نوجوانان

1.  آموزش نحوه برقراری ارتباط و مکالمه در موقعیت های مختلف در زندگی شخصی و کاری
2.  آموزش صدها موضوع کاربردی در زندگی رومزه
3.  آموزش مهارت شنیداری، تلفظ، لهجه و گرامر، درک مطلب و نگارش
4.  آموزش عبارات و اصطلاحات کاربردی و لغات مخصوص موقعیت های مختلف
5.  یادگیری انگلیسی در زندگی واقعی از طریق کلیپ های ویدئویی  کاملا کاربردی و جذاب
6.  دسترسی  رایگان به صدها تمرین خودآموز به منظور بهبود مهارت شنیداری و تلفظ در سایت انتشارات آکسفورد
7.  امکان یادگیری به صورت خودآموز  از طریق کلیپ های ویدئویی و فایل های صوتی هر درس
 
 
 
 

ترم های مکالمه

 
CEFR  LEVEL A1
4 ترم مکالمه سطح Beginner
(Teen2Teen 1)
برای جزئیات بیشتر کلیک کنید
 
CEFR  LEVEL A2
4 ترم مکالمه سطح Elementary
(Teen2Teen 2)
برای جزئیات بیشتر کلیک نمایید
 
CEFR  LEVEL B1
4 ترم مکالمه سطح Intermediate
(Teen2Teen 3)
برای جزئیات بیشتر کلیک نمایید
 
CEFR  LEVEL B2
4 ترم مکالمه سطح Upper Intermediate
(Teen2Teen 4)
برای جزئیات بیشتر کلیک نمایید