infokn@kalamnoandish.ir   60 60 44 33 (045)  -  20 33 26 33 (045)  /  0021 241 0937

 

 

 

 

معرفی و دانلود مهمترین منابع آزمون GOETHE

مرکز بین المللی آموزش زبان کلام نواندیش

 

 

 

آزمون گوته یکی از آزمون‌های معروف و مشهور بین المللی است که در زمینه سنجش توانایی افراد در به کارگیری زبان آلمانی برگزار می‌شود. این آزمون مزایای منحصر به فرد خود را برای داوطلبان دارد و میتواند آینده خوبی را برای آن‌ها به دنبال داشته باشد. منابع آزمون گوته جزء جدایی ناپذیر این آزمون هستند که شما با استفاده از آنها میتوانید شانس موفقیت خود را بالا برده و نمره خوبی را از این آزمون کسب کنید. این منابع عبارت اند از:

 

 

 

1- مجموعه کتابهای Fit fürs Goethe-Zertifikat 

یکی از منابع موجود برای آمادگی در آزمون گوته؛ مجموعه کتابهای "Fit fürs Goethe-Zertifikat" می‌باشند. انتشارات Hueber که یکی از بزرگترین و بهترین انتشارات در زمینه کتابهای آلمانی زبان است؛ منتشرکننده ی این مجموعه کتابها میباشند که یک نسخه از هر کتاب را به همراه DVD آن ارائه می‌کند. این مجموعه کتابهای معروف در زمینه آزمون گوته، به شما کمک می‌کنند با نمونه سوالات آزمون آشنا شوید و بهتر بتوانید خود را برای شرکت در آزمون گوته آماده کنید.  

 

 

برای دانلود مجموعه کتابهای Fit fürs Goethe-Zertifikat کلیک نمایید 

 

 

 

 

2- مجموعه کتابهای Menschen 

کتاب‌های Menschen به صورت یک پکیج برای آموزش زبان آلمانی می‌باشند. این کتاب از تلفیق تصاویر متعدد و جذاب، اینترنت و ابزارهای چندرسانه ای در فرآیند آموزش زبان آلمانی تشکیل شده است که باعث بهبود مهارت یادگیری و ماندگاری مطالب کتاب در ذهن کاربران می‌شود. این کتاب برای سنین بالای 16 سال و داوطلبان شرکت درآزمون گوته طراحی و منتشر شده است. همچنین برخلاف دیگر کتاب‌های آموزش زبان آلمانی، در این کتاب بر روی اصطلاحات مسافرتی و سطحی تمرکز نشده است و میتواند جذابیت مخصوص به خود را برای شما به عنوان یک داوطلب داشته باشد. هر کتاب در این مجموعه دارای 12 درس میباشد.
 
** اولین سطح از این مجموعه که برای شروع آموزش زبان آلمانی مناسب است؛ کتابهای سطح A1 یعنی کتابهای Menschen A1.1 و Menschen A1.2  میباشند. 

 

** پس از سطح A1 است نوبت به سطح A2 یعنی کتابهای Menschen A2.1 و Menschen A2.2 می‌رسد که مطالب پایه تری نسبت به سطح قبلی را در دل خود جای داده است. تهیه این کتاب می‌تواند پایه زبان آلمانی شما را تقویت کند تا به طور موثرتری در آزمون گوته شرکت کنید. با قوی شدن پایه خود میتوانید این امید را داشته باشید که از آزمون گوته سربلند بیرون خواهید آمد و میتوانید در دانشگاه‌های معتبر و یا مراکز اشتغال خوبی مشغول به کار شوید.
 
** پس از گذشتن از کتاب‌های سطح A نوبت به سطح B1 یعنی کتابهای Menschen B1.1 و Menschen B1.2 می‌رسد. در این کتابها؛ گرامر زبان آلمانی و نکات برجسته‌ای در زمینه ی استفاده از گرامر و لغات آلمانی در قالب گفتار تدوین شده است که برای داوطلبان شرکت در آزمون گوته و یا کسانی که قصد تحصیل در رشته زبان آلمانی دارند، بی‌نظیر است. گرامر نقش مهمی در نمره آزمون شما دارد. به عبارتی هر چه بر گرامر زبان تسلط داشته باشید راحت‌تر میتوانید در این آزمون شرکت کرده و نمره بالا کسب کنید. از این‌رو سعی کنید با این کتابها گرامر خود را در این زمینه تقویت کنید.

 

 

برای دانلود مجموعه کتابهای MENSCHEN کلیک نمایید

 

 

 

 

3- مجموعه کتابهای Goethe/ÖSD Zertifikat 

به منظور آمادگی کامل برای آزمون انستیتو گوته و ÖSD می‌توانید از مجموعه کتابهای Goethe /ÖSD Zertifikat استفاده کنید. در این مجموعه کتابها تمرین‌های مختلفی در زمینه مهارت‌های خواندن، گوش دادن، صحبت کردن و نوشتن وجود دارد که باعث می‌‌شود شرایط واقع بینانه ی امتحانات برای شما فراهم شود. همچنین لوح فشرده همراه با این کتاب، استفاده از آن را برای شما تسهیل می‌کند. اگر قصد دارید در این آزمون نمره بالایی کسب کنید بهتر است این کتاب را در اولویت خود برای خواندن و تمرین کردن قرار دهید.

 

 

برای دانلود مجموعه کتابهای Goethe/ÖSD Zertifikat کلیک نمایید

 

 

 

 

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مکالمه مستقیم با اساتید دوره ها؛ از طریق راههای زیر اقدام نمایید:
 
**  تماس با شماره تلفنهای  60 60 44 33 - 045  و  29 25 46 33 - 045
 
**  تماس با شماره موبایل  0021 241 0937
 
**  ارسال پیام به شماره واتساپ  8694 089 0936