infokn@kalamnoandish.ir   60 60 44 33 (045)  -  20 33 26 33 (045)  /  0021 241 0937

 

 

 

 

دوره های آموزش زبان آلمانی (Deutsch als Fremdsprache)

مرکز بین المللی آموزش زبان کلام نواندیش

 

 

 

در حال حاضر شما دلايل خوبی برای يادگيری زبان آلمانی در ذهن خود داريد. کشور آلمان برای کسانی که قصد دارند ادامه زندگی خود را در يک کشور ديگر بگذرانند، يکی از انتخابهای محبوب است. اين کشور به دليل اقتصاد قوی و سياستهای کارآمد حکومت، گزينه ای امن برای مهاجران است. سالانه افراد زيادی از کشورهای مختلف دنيا با هدف ادامه تحصيل، ايجاد و گسترش شغل و موارد ديگر به کشور آلمان میروند. اين کشور در بين پنج کشور اول دنيا از نظر کيفيت زندگی، رتبه چهارم را به خود اختصاص داده است.

 

برای مشاهده دوره های آموزشی زبان آلمانی، به پایین صفحه مراجعه نمایید

 

زبان آلمانی، زبان رسمی کشورهای اتريش، سوئيس، لوکزامبورگ و ليختن اشتاين نيز میباشد. اين زبان، زبان بومی بخش قابل توجهی از ساکنين شمال ايتاليا، شرق بلژيک، هلند، دانمارک، شرق فرانسه، بخشی از لهستان، جمهوری چک، روسيه و رومانی و همين طور ساير بخش های اروپا نيز هست.

مشارکت جدی آلمانی زبانها در طيف گسترده ای از رشته ها، باعث میشود اين زبان اهميت زيادی در يادگيری آنها پيدا کند. به عنوان مثال در دانشگاه کاليفرنيا؛ بيشتر رشته ها، داشتن مهارت در زبان آلمانی را به عنوان يک مکمل مهم نسبت به ساير زبانها توصيه میکنند (آلمانی: 56 رشته - فرانسوی: 43 رشته - اسپانيايی: 21 رشته - ژاپنی: 7 رشته). اين رشته ها شامل طيف گسترده ای از موضوعات از جمله زيست شناسی، فيزيک، شيمی و حتی زبانشناسی، مطالعات دينی و تاريخ هنر میشود. با توجه به اهميت زبان آلمانی در زمينه های نشر و تحقيق، فارغ التحصيلان بسياری از مدارس تحصيلات تکميلی ملزم به داشتن حداقل مدرک B 2.2 ( این مدرک برای روخوانی زبان آلمانی لازم است) هستند. دانش زبان آلمانی به فارغ التحصيلان، امکان دسترسی به پژوهش های مهم منتشر شده در کتابها و ژورنال های حرفه ای به اين زبان را میدهد.

 

 

 

 

برای مشاهده دوره های آموزشی زبان آلمانی، به پایین صفحه مراجعه نمایید

 

 

معرفی انواع دوره های آموزشی زبان آلمانی در مرکز کلام نواندیش

هم اکنون در دپارتمان زبان آلمانی مرکز بین المللی کلام نواندیش؛ دوره های آموزشی در 4 فرم متنوع و متناسب با نیاز زبان آموزان آلملنی برگزار میشود تا هر زبان آموز با توجه به نیازها و شرایط زبانی خود؛ به اختیار یکی از این دوره ها را انتخاب کرده و آموزش خود را شروع نماید. این دوره ها عبارتند از:
 
 
دوره های
فوق فشرده
دوره های
فشرده
دوره های
فشرده آخر هفته
دوره های
مهارت ویژه

 

 

1. دوره های فوق فشرده

در این دوره تعداد کل جسات، 18 جلسه میباشد که در مدت یک ماه (4 هفته) برگزار میگردد. در هر هفته 5 جلسه نشکیل خواهد شد و هر جلسه نیز به صورت 2 تایم 90 دقیقه ای (3 ساعت) خواهد بود.
در دوره های فوق فشرده ی زبان آلمانی در مرکز بین المللی کلام نواندیش؛ روش تدریس بر اساس اصول تدریس سري کتابهای Starten Wir از انتشارات Hueber میباشد.
بر اساس این اصول تدریس؛ یک سطح از این کتاب در دو ترم تدریس خواهد شد و این نحوه تدریس تا انتهاي ترم B1-2 ادامه خواهد داشت.
 

 

2. دوره های فشرده

در این دوره همانند دوره فوق فشرده، طول ترم 18 جلسه و نحوه تدریس به صورت عادي بوده و در هفته سه جلسه تشکیل میشود. با توجه به شرایط زبان آموز و مدرس، کلاس درس را میتوان در روزهاي زوج (شنبه، دوشنبه، چهارشنبه) یا روزهای فرد (یکشنبه، سه شنبه، پنجشنبه) هفته تشکیل داد.
با توجه به کسر شدن تعداد جلسات در طول هفته به سه روز نسبت به دوره ی فوق فشرده؛ ، مدت طول ترم نیز افزایش پیدا خواهد کرد و به 6 هفته خواهد رسید. در این دوره با توجه به افزایش طول ترم نسبت به دوره هاي فوق فشرده؛ از بابت نوع ترم محدودیتی نخواهیم داشت و از سطح A1-1  تا  B2-2 را در بر خواهد گرفت. لذا دو نوع کتاب Starten Wir (که برای سطوح A1-1 تا B2-1 میباشد) و کتاب Sicher Aktuell (که مناسب سطوح B2-1 تا B2-2 میباشد) تدریس خواهد شد.
 

 

3. دوره های فشرده آخر هفته

این دوره مناسب زبان آموزانی میباشد که در طول هفته به کار مشغول بوده و صرفا روز هاي پنجشنبه و جمعه زمان خالی دارند. در این دوره همانند دو دوره فوق فشرده و فشرده؛ جلسات ترم 18 جلسه میباشد اما از
بابت طول ترم و ساعات تدریس متفاوت خواهد بود. به طوری که طول هر جلسه 4 ساعت میباشد که به صورت
4 تایم یک ساعته برگزار میگردد. طول دوره هم 8 هفته میباشد. این دوره نیز محدودیتی ندارد و دو نوع کتاب Sicher aktuell و Starten wir در طول ترم تدریس خواهد شد.

 

 

برای مشاهده دوره های آموزشی زبان آلمانی، به پایین صفحه مراجعه نمایید

 

 

4. دوره های مهارت ویژه

دوره های مهارت ویژه با تمرکز بر سه مهارت نوشتاری، گرامر و مکالمه تشکیل میشود و مخصوص تقویت مهارتهای کاربردی و همچنین مرور و جمع بندی در سه سطح  آموزش زبان آلمانیِ B2، B1،A1 می‌باشد. در این دوره ها، بر روی کاستی های مطالعاتی زبان آموز که در طی پروسه ی یادگیری در طول ترم به وجود آمده است، تمرکز میشود و منابع مطالعاتی نیز با توجه به همین مورد انتخاب میگردد. طول زمانی این دوره ها نیز 6 هفته میباشد که هر هفته یک جلسه برگزار میشود. طول هر جلسه نیز 3 ساعت میباشد که به صورت دو تایم 90 دقیقه ای خواهد بود.

 

 

 

زبان آموزان بعد از اینکه موفق شدند هر یک از این دوره ها را که با توجه به سطح و نیازشان انتخاب میشود، سپری نمایند؛ قادر خواهند بود که در تمامی آزمونهای بین المللی زبان آلمانی شرکت کرده و نتیجه دلخواه خود را کسب نمایند.

برای آشنایی با انواع آزمونهای بین المللی زبان آلمانی و گواهی نامه های صادره از جانب آنها؛ اینجا کلیک نمایید.

 

 

 

مشخصات و تقسیم بندی دوره های آموزشی زبان آلمانی مرکز بین المللی کلام

 
 
 

 

 

نوع دوره
علامت اختصاری
تعداد جلسات
مدت زمان هر جلسه
مدت ترم
روزهای برگزاری
ساعت برگزاری
ترمهای قابل ارائه
توضیحات
فوق فشرده
Online.sup.lnt
18
دو جلسه ی 90 دقیقه ای
4 هفته
شنبه الی چهارشنبه
(5 روز)
13:30 - 10
A1-1 الی B1-2
جهت مشاهده ترم بندی
این دوره کلیک نمایید
فشرده
Online.lnt
18
دو جلسه ی 90 دقیقه ای
6 هفته
روزهای زوج یا فرد
(3 روز)
متغیر
کلیه ی سطوح
جهت مشاهده ترم بندی
این دوره کلیک نمایید
فشرده آخر هفته
Online.W.E
18
چهار جلسه ی 60 دقیقه ای
8 هفته
پنجشنبه و جمعه
(2 روز)
1:45 - 9
کلیه ی سطوح
جهت مشاهده ترم بندی
این دوره کلیک نمایید
مهارت ویژه
Online.KSG
6
دو جلسه ی 90 دقیقه ای
متغیر
متغیر
متغیر
A2 - B1 - B2
جهت مشاهده ترم بندی
این دوره کلیک نمایید

 

 

 

 

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مکالمه مستقیم با اساتید دوره ها؛ از طریق راههای زیر اقدام نمایید:

 

**  تماس با شماره تلفنهای  60 60 44 33 - 045  و  29 25 46 33 - 045

 

**  تماس با شماره موبایل  0021 241 0937

 

**  ارسال پیام به شماره واتساپ  8694 089 0936