infokn@kalamnoandish.ir   60 60 44 33 (045)  -  20 33 26 33 (045)  /  0021 241 0937

 

 

 

 

 

ثبت نام آزمون بین المللی Telc

مرکز بین المللی آموزش زبان کلام نواندیش

 

 

 

گواهینامه زبانهای اروپایی یا آزمون زبان Telc را می توان یک آزمون استاندارد بین المللی با ده زبان دانست. telc GmbH یک ارائه دهنده آزمون زبان می باشد که در شهر فرانکفورت آلمان مستقر شده است. این موسسه غیرانتفاعی تابع انجمن آموزش بزرگسالان آلمان (DVV) است. telc GmbH بیش از 70 گواهینامه از جمله زبان عمومی و امتحانات فنی و حرفه ای را برای دانشجویان ارائه می دهد. تمام امتحانات زبان telc در چهارچوب مشترک مرجع اروپایی زبانها (CEFR) که در سال 2001 توسط شورای اروپا منتشر شد برای پوشش مهارت های گوش دادن، خواندن، صحبت کردن و نوشتن ایجاد شد. آزمون زبان Telc به زبان های انگلیسی، آلمانی، ترکی، اسپانیایی ، فرانسوی، ایتالیایی، پرتغالی، روسی، لهستانی و عربی برگزار می شود. telc GmbH یک موسسه غیرانتفاعی می باشد که عضو انجمن برگزارکنندگان دوره های زبان در اروپا ( ALTE ) می باشد. امتحانات زبان TELC در بیش از 3000 مرکز آزمون در 20 کشور از جمله کالج ها و آموزشگاه های زبان خصوصی در حال برگزاری می باشد. این آزمون ها تحت عنوان آزمون TELC می باشند.

 

آزمون زبان آلمانی TELC یک آزمون تعیین سطح زبان آلمانی می باشد. این آزمون نه تنها در کشور آلمان بلکه در سراسر اروپا و جهان برگزار می گردد. تمام مدارک و گواهی نامه های TELC توسط موسسه TELC و دانشگاه FHM در کشور آلمان صادر می شود. این گواهی نامه برای بسیاری از افراد که درصدد اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمانی زبان اروپا می باشند لازم می باشد.

 

برای آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر درباره ی آزمون Telc اینجا کلیک نمایید

 

 

 

 

سازمان سنجش ایران تنها ارگانی می باشد که نسبت به ثبت نام آزمون تلک در ایران اقدام می کند و تنها موسسه ای که از سمت این سازمان مجوز برگزاری این آزمون را دارد موسسه فرهنگی و هنری ایرسافام می باشد.