infokn@kalamnoandish.ir   60 60 44 33 (045)  -  20 33 26 33 (045)  /  0021 241 0937

 

 

 

دوره های آموزش زبان کره ای (언어 한국어 교육 과정)

مرکز بین المللی آموزش زبان کلام نواندیش

 

 

خیلی ها با شنیدن نام کره بلافاصله به یاد کی پاپ، کی درما، کیمچی و سریالهای کره ای می افتند. اما آنچه در مورد این کشور جالب است زبان آن میباشد.
 
زبان کره ای بیش از 85 میلیون گویشور دارد و دارای یک سیستم نوشتاری فوق العاده میباشد و جزء محبوب ترین زبانهای آسیایی برای افراد غیربومی محسوب میگردد. زبان کره ای دارای چند لهجه بوده و جنسیت دستوری ندارد و افعال برخلاف زبان انگلیسی، آخر جملات می آیند. الفبای کره ای، هانگول نام دارد که یکی از ساختارمندترین، منطقی ترین و درخشانترین سیستمهای نوشتاری جهان است.
کلمات قرضی که از زبانهایی نظیر انگلیسی و ژاپنی گرفته شده است، این زبان را آسانتر و شیرین تر کرده است.

 

برای مشاهده دوره های آموزشی زبان کره ای به پایین صفحه بروید

 

دلایل یادگیری یک زبان جدید در هر فرد میتواند متفاوت از دیگری باشد ولی از دلایل یادگیری زبان کره ای میتوان به چند مورد اشاره کرد:

1.  درک بهتر فرهنگ و مفاهیم کره ای:  یکی از اصلی ترین دلایلی که مردم برای مطالعه ی زبان کره ای ترغیب میشوند این است که با برخی از محصولات فرهنگی کشور کره جنوبی مانند آهنگ، برنامه های تلویزیونی و فیلم و سریالها آشنا شوند و بتوانند با آنها ارتباط برقرار کنند.
2.  تقویت قدرت حافظه و توانایی مغزی:  یادگیری زبان دوم و دوزبانه بودن میتواند رشد فکری و ذهنی را تحریک کرده و آنها را تقویت نماید.
3.  تجربه سفر:  اگر قصد سفر به کره جنوبی را دارید، فرقی نمیکند یک روز، یک هفته یا چند ماه آنجا بمانید، یادگیری زبان کره ای به شما کمک میکند تا با مردم ارتباط برقرار کرده، امور روزانه ی خود را به نحو احسن انجام داده و با محیط و فرهنگ آنجا سازگار شوید.
4.  یادگیری زبان کره ای، آموختن زبان چینی و ژاپنی را آسانتر میکند:  زبان چینی و ژاپنی در مقایسه با زبان کره ای بسیار سخت میباشد؛ در نتیجه یادگیری زبان کره ای، باعث میشود آموختن دو زبان چینی و ژاپنی آسانتر گردد و با بالاترین کارایی زبانهای موردنظر را آموخت.
  

 

 

 

برای مشاهده دوره های آموزشی زبان کره ای به پایین صفحه بروید

 

 

از کاربردهای زبان کره ای نیز میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

1. تدریس زبان کره ای:  با توجه به اینکه  متقاضیان یادگیری زبان کره ای روز به روز در حال افزایش است، یادگیری این زبان به شما کمک میکند که با تدریس آن کسب درآمد کنید. 
2. آشنایی با فرهنگ کره:  زبان یک کشور و فرهنگ آن کاملا درهم تنیده شده است و بدون یادگیری زبان یک کشور، نمیتوانید فرهنگ آن کشور را درک نمایید. کشور کره جنوبی در عین حال که یکی از مدرنترین کشورهای دنیا است، آیین های سنتی و قدیمی خود را همچنان حفظ کرده است؛ در نتیجه با یادگیری زبان کره ای میتوانید تاریخ غنی این کشور را بهتر درک کنید.
3.  اخذ بورسیه کشور کره:  یادگیری زبان کره ای باعث میشود شما به بهترین و معتبرترین دانشگاههای کره دسترسی داشته باشید. در سالهای اخیر در کره جنوبی، دانشگاهها و موسسات آموزشی استاندارد و با کیفیتی ایجاد شده است که مقصد بسیاری از دانشجویان بین المللی میباشد.
4.  همکاری با شرکتهای کره ای:  علاوه بر تمامی موارد یادشده، یادگیری زبان کره ای میتواند دری برای ورود به اقتصاد پیشرفته و رو به رشد کره جنوبی باشد. با آموختن این زبان میتوانید با بنگاههای اقتصادی این کشور ارتباط برقرار کرده و تجارت سودمندی داشته باشید.
 

آزمونهای زبان کره ای

تاپیک یا توپیک تنها آزمون رسمی استاندارد برای آزمایش سطح مهارت زبان آموزان زبان کره ای میباشد که توسط دولت کره جنوبی دو بار در سال برگزار میشود. این آزمون دارای دو سطح TOPIK l (مقدماتی سطوح 1 و 2) و TOPIK ll (متوسطه و پیشرفته سطوح 3 تا 6) میباشد.
 

منابع آموزشی زبان کره ای در مرکز بین المللی کلام نواندیش

مجموعه 9 جلدی کتاب ایهوا یکی از معتبرترین و پراستفاده ترین کتابهای آموزشی زبان کره ای میباشد. این کتاب توسط Ewha women's university و سازمان آموزشی زبان کره ای تهیه شده است. این کتب یک مجموعه آموزشی جامع و کاربردی بوده که شامل چهار مهارت اصلی صحبت کردن (말하는)؛ گوش دادن (듣다)؛ خواندن (읽다) و نوشتن (쓰다) میباشد.

 

 

 

تقسیمات و ترم بندی دوره های آموزشی زبان کره ای مرکز بین المللی کلام نواندیش

 
   

 

 

Level 1

4 ترم
کتاب  Ewha 1
برای جزئیات بیشتر کلیک کنید
 
 

Level 2

4 ترم
کتاب  Ewha 2
برای جزئیات بیشتر کلیک کنید
 
 

Level 3

4 ترم
کتاب  Ewha 3
برای جزئیات بیشتر کلیک کنید
 
 

Level 4

2 ترم
کتاب  Ewha 4
برای جزئیات بیشتر کلیک کنید
 
 

Level 5

2 ترم
کتاب  Ewha 5
برای جزئیات بیشتر کلیک کنید
 
 

Level 6

2 ترم
کتاب  Ewha 6
برای جزئیات بیشتر کلیک کنید

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مکالمه مستقیم با اساتید دوره ها؛ لطفا از طریق راههای زیر با ما تماس حاصل فرمایید:

 

**  تماس با شماره تلفنهای  60 60 44 33 - 045  و  29 25 46 33 - 045

 

**  تماس با شماره موبایل  0021 241 0937

 

**  ارسال پیام به شماره واتساپ  8694 089 0936