infokn@kalamnoandish.ir   60 60 44 33 (045)  -  20 33 26 33 (045)  /  0021 241 0937

 

 

 
 
 
 

پک آموزش زبان انگلیسی کودکان

مرکز بین المللی آموزش زبان کلام نواندیش

 

 

امروزه برای والدین، آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم به کودکان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بعضی از والدین، خود این وظیفه مهم را بر عهده میگیرند و به صورت خودآموز، زبان انگلیسی را به کودکان دلبند خود آموزش میدهند. در این راستا منابع کمک آموزشی، سهم قابل توجهی را در آموزش صحیح انگلیسی به کودکان ایفا می کنند و والدین می توانند با بهره گیری از این منابع تایید شده به بهترین شکل ممکن انگلیسی را به فرزندان و کودکان آموزش داده و شاهد پیشرفت قابل توجه کودکان خود در این زمینه باشند.
مرکز بین المللی آموزش زبان کلام نواندیش با بیش از 17 سال سابقه ی آموزش زبان انگلیسی در کلیه سطوح، تجربه گرانبهایی را در زمینه ی طراحی سیستمهای آموزشی و استفاده از منابع کمک آموزشی مطابق با استانداردهای بین المللی کسب کرده است. هم اکنون تمامی سیستمها و منابع آموزشی این مرکز در تمامی سنین (کودکان، نوجوانان، بزرگسالان) بر اساس سیستم آموزشی و رتبه بندی CEFR اتحادیه اروپا میباشد.
در همین راستا این مرکز با 10 سال سابقه داشتن دپارتمان کودکان، برای پاسخگویی به نیاز والدین عزیز برای داشتن یک پک جامع آموزشی برای کودکان خود، اقدام به تهیه و جمع آوری مدرنترین، کارآمدترین و بهترین منابع در زمینه آموزش زبان انگلیسی به کودکان کرده است. نتیجه این کار 3 ساله، "پک جامع و کاربردی" میباشد که هم اکنون در اختیار شما قرار گرفته است.
 
پکیجی که در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، کامل ترین پکیج منابع آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان می باشد. این پک دارای آموزش تمامی مهارتهای زبان انگلیسی به کودکان شماست. منابعی که در این مجموعه قرار گرفته اند، بسیار متنوع و جذاب می باشند و به والدین کمک می کنند که به راحتی و به سادگی، زبان انگلیسی را به کودکان عزیز خود بیاموزند. اغلب والدین علاقه دارند، زبان دوم را از همان ابتدای کودکی به کودکان خود بیاموزند؛ همچنین آنها همیشه وقت و حوصله کافی را برای آموزش زبان دوم به کودک خود ندارند و از همه مهمتر از شیوه ی صحیح آموزش زبان انگلیسی به کودکان، اطلاعات کافی و درستی ندارند. به همین منظور مرکز بین المللی آموزش زبان کلام نواندیش این پکیج کامل را برای کودکان فراهم کرده است که با داشتن آن، کودکان به راحتی زبان انگلیسی را می توانند فرابگیرند.
 

 

 

 

مزیت های استفاده از این بسته آموزشی

 
1.  یکی از مزیت های اصلی استفاده از این پک، یادگیری زبان به صورت کاملا عملی است.
 
2.  کودکان شما با استفاده از این بسته آموزشی، قواعد زبان انگلیسی را به شکل بسیار عمیق و درونی آموزش خواهند دید و بدون آن که متوجه شوید قواعد اصلی و ابتدایی زبان (Basic Grammar) را به صورت ناخودآگاه فرا خواهند گرفت.
 
3.  از آنجایی که کودکان مثل بزرگسالان، نمیتوانند ساعتها در یک جا بشینند و مطلب مورد نظر را یاد بگیرنند؛ یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از این پک، در یک محیط شاداب و پرانرژی و از طریق صدها ساعت ویدئو، نمایش و آهنگهای کارتونی صورت میگیرد.
 
4.  بهره گیری از مفهوم "حافظه ی تصویری" در یادگیری زبان انگلسیی به کودکان که یکی از بهترین روشهای یادگیری نه تنها برای کودکان بلکه برای تمامی رده های سنی میباشد.
 
5.  بر اساس این پک مجموعه لغاتی که بیشترین و ضروری ترین کاربرد را دارند، به کودک آموزش داده میشود؛  بدون اینکه مغز را با اطلاعات غیر ضروری و لغات کم کاربرد پرکند.
 
6.  کلیه مفاهیم آموزشی ارائه شده در این مجموعه به صورت فایل های صوتی و ویدئویی میباشند و کودکان شما برای یادگیری آنها فقط و فقط نیاز به دیدن وگوش دادن این فایل ها دارند.
 
7.  یکی دیگر از مزیتهای مهم در این نوع شیوه یادگیری این است که شما میتوانید هر یک از ویدئوها یا مفاهیم آموزشی موجود در این بسته آموزشی را بارها و بارها برای کودک دلبند خود تکرار نمایید؛ در نتیجه با استفاده از تکرارهای هوشمندانه و برگشتی ، لهجه فرزند شما از پایه و به صورت کاملا اصولی شکل خواهد گرفت.
 
 
 
جهت آشنایی بیشتر شما با این پکیج ارزشمند و دریافت بخشی از فهرست منابع آموزشی موجود در
این پک به همراه توضیحات مختصر درباره ی هر یک، اینجا کلیک نمایید.
 
 
 
همچنین جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر و خرید این بسته آموزشی منحصربفرد با کارشناسان
مرکز از طریق شماره تلفنهای زیر  تماس حاصل فرمایید
60 60 44 33 - 045
0021 241 0937