infokn@kalamnoandish.ir   60 60 44 33 (045)  -  20 33 26 33 (045)  /  0021 241 0937
 
 
   
 
مرکز بین المللی آموزش زبان انگلیسی کلام نواندیش در سال 1383 با شماره ثبت 161 و مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شد. هسته اصلی مدیریت و مدرسین این مرکز، با تجربه ی مدیریت و تدریس در سیستم های آموزشی شکوه، سیمین، کیش، کانون زبان ایران و جهاد دانشگاهی با قصد حفظ نقاط قوت و رفع نقاط ضعف آنها آغاز بکار نمودند و حاصل این تلاش، امروز فعالیت در حوزه های مختلف نظیر آموزش آنلاین، آموزش حضوری، تربیت مدرس، برگزاری آزمونهای آزمایشی آیلتس و بزودی برگزاری آزمونهای ارجینال آیلتس میباشد. این مرکز هم اکنون با 9 سیستم آموزشی مختلف و پاسخگو میزبان زبان آموزان گرامی از سرتاسر ایران و کشورهای دنیا نظیر کانادا، فرانسه، قبرس، هندوستان، ترکیه، سوئد و ... میباشد. موسسه ی آموزشی کلام نواندیش در بعد آموزش؛ تجربه، دانش، انضباط و صمیمیت و دربعد ابزارها؛ کیفیت و بروز رسانی را شرط کلیه فعالیت ها و خدمات خود قرار داده و کوشش داشته مرکزی در خور شان و لیاقت مراجعین بسیار گرانقدر خود ارائه دهد و همواره مصرّ به پیشرفت و اصلاح اشکالات موجود بوده است و امروز رضایت و تشویق زبان آموزان و اولیاء محترمشان، بزرگترین تایید موفقیت این تلاشهاست. 

 

این مرکز در بخش آموزش حضوری، با دارا بودن سیستمهای آموزشی بسیار متنوع و منحصر بفرد، اساتید مجرب و ابزارهای آموزشی کارآمد؛ آماده ی پاسخگویی به نیاز زبان آموزان گرامی و گرانقدر میباشد. در حوزه ی آموزش آنلاین نیز، این مرکز به پشتوانه ی تجربه چندین ساله، سیستمی را پیاده سازی کرده است که با استفاده از یک اتوماسیون یکپارچه ی آنلاین آموزشی ( تعیین سطح آنلاین، ثبت نام آنلاین، کلاس آنلاین، آزمون آنلاین، نظرسنجی آنلاین، پرداخت شهریه آنلاین، نمرات و کارنامه ی آنلاین، پیام رسان، ضبط جلسات و ....) آماده خدمت رسانی به زبان آموزان عزیز میباشد. 
مجموعه ی مدیریت، کادر و اساتید مرکز متعهد به ارتقای سطح کیفی و کمی آموزش زبان انگلیسی میباشد و در این راه سخت، جلوتر از همه، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود، و بی شک به همراهی شما عزیزان بیش از پیش نیاز دارد. امیدواریم بتوانیم رضایت شما عزیزان را در زمینه آموزش زبان انگلیسی جلب نماییم.
 
 
 
 

تعداد نظرات (0)


در پاسخ به نظر : x
نظر شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد. با تشکر.