infokn@kalamnoandish.ir   60 60 44 33 (045)  -  20 33 26 33 (045)  /  0021 241 0937

 

تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی

آزمون تعیین سطح زبان، سطح تقریبی مهارت انگلیسی شما را نشان می‌دهد و شما با استفاده از نتیجه این آزمون، می‌توانید برای شرکت در کلاس‌های مختلف متناسب با توانایی زبان انگلیسی خود اقدام کنید. با انجام مراحل زیر میتوانید درخواست تعیین سطح خود را در مرکز بین المللی آموزش زبان کلام نواندیش ثبت نمایید و با کمترین هزینه از تعیین سطح استاندارد دانشگاه کمبریج استفاده نمایید.

 

 • ۱

  عضویت در سامانه آنلاین آموزشی

  ابتدا از طریق صفحه اصلی، عضویت خود را در مرکز بین المللی آموزش زبان کلام نواندیش به صورت کاملا رایگان انجام دهید. بعد از انجام عضویت، یک پنل کاربری در مرکز ما برای شما ایجاد میگردد.

   

   

 • ۲

  ورود به سامانه آنلاین آموزشی

  از طریق صفحه ی اصلی وبسایت، وارد سامانه ی آنلاین آموزشی میشوید. توجه داشته باشید که نام کاربری و رمز عبور کد ملی شما میباشد. بعد از ورود به پنل کاربری خود؛ بر روی گزینه ی "ورود به عنوان زبان آموز" کلیک نمایید. 

   

   

 • ۳

  کلیک روی تعیین سطح آنلاین

  در صفحه ی بعدی بر روی آیکون تعیین سطح آنلاین کلیک نمایید. 

   

   

 • ۴

  درخواست تعیین سطح آنلاین

  بر روی آیکون ثبت درخواست تعیین سطح جدید کلیک نمایید. سپس در صفحه ای که باز میشود در قسمت شعبه، گزینه ی مرکزی و در قسمت متقاضی دپارتمان، گزینه ی تعیین سطح را انتخاب کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان مرکز در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

 

در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید با کارشناسان آموزشی مرکز تماس حاصل فرمایید
60 60 44 33 - 045
0021 241 0937